Copyright © PAL Inc. 2010 All Rights Reserved.


НАЧАЛО             КОНТАКТИ               АРМФАЙТ                  ФОРУМ                    ГАЛЕРИЯ                     FAQ
HOME      |       CONTACT      |        ONLINE SHOP      |        FORUM        |       GALLERY           
NEWS
NEWS ARCHIVE:




Left         Disabled Women Sitting Open
1     Lidiya ATANASOVA - Varna ()
Left         Disabled Women Visual -60 kg
1     Angelina KRASTEVA - BOGOMILOVO ()
2     Diyana KRASTEVA - Varna ()
Left         Disabled Women Visual 70 kg
1     Asya BUROVA - Plovdiv (PD)
2     Emka TANOVA - Plovdiv (PD)
3     Aneta HRISTOVA - Plovdiv ()
Left         Disabled Women Visual +70 kg
  1     Emiliya STOYANOVA - Ardino (KZ)
  2     Margarita GEORGIEVA - Dryanovo (GB)
  3     Donka YOVCHEVA - Stara Zagora (SZ)
  4     Hasmik VARDANYAN - Plovdiv (PD)
Left         Disabled Women  Hearing Open
  1     Lada HADZHIEVA - Plovdiv (PD)
Left         Disabled Men Standing -80 kg
  1     Hristo VELEV - Burgas (BR)
  2     Sevgin SHABAN - Gabrovo (KZ)
Left         Disabled Men Visual -70 kg
  1     Yordan YORDANOV - Dryanovo (GB)
  2     Nikola STOYANOV - Plovdiv (PD)
  3     Branislav PETKOV - ARDINO ()
Left         Disabled Men Visual 80 kg
  1     Marin PEYCHEV - Dolna Oryahovitsa ()
  2     Kiril DAMYANOV - Vrakupovitsa (PD)
  3     Mihail MIHAYLOV - Pernik (PN)
Left         Disabled Men Visual 90 kg
  1     Nikolay KOEV - Varna ()
  2     Vanyo BIYACHEV - Varna ()
  3     Mehmed AHMED - Krumovgrad (KZ)
  4     Evgeniy GENCHEV - Varna ()
Left         Disabled Men Sitting Open
  1     Alpay IBRIAM - Gabrovo (KZ)
  2     Senko STOYANOV - Kardjali ()
Left         Disabled Men Visual +90 kg
  1     Metin DIKMEOSMAN - Kandilka (KZ)
  2     Milen GROZEV - Silistra (SI)
  3     Ivo ATANASOV - Varna ()
  4     Rosen SEDEFCHEF - Pernik (PN)
  5     Hristo HRISTOV - PLOVDIV ()
  6     Ventsislav GEORGIEV - Plovdiv (PD)
  7     Sedat MUSIN - Silistra (SI)
  8     Dobromir UDREV - Silistra (SI)
  9     Petko PETKOV - Bogomilovo (SZ)
Left         Junior Women -60 kg
  1     Teodora MIHAYLOVA - PETRICH ()
  2     Yoana DIMITROVA - Pleven ()
  3     Radostina ROBOVA - Blagoevgrad ()
  4     Mihaela YANEVA - BLAGOEVGRAD ()
Left         Junior Women +60 kg
  1     Zornitsa GEORGIEVA - Blagoevgrad ()
Left         Junior Men -55kg
  1     Kristiyan KITOV - Blagoevgrad (BL)
  2     Iliyan ENCHEV - Gorna Oriahovitsa ()
  3     Mihail CHILIKOV - BLAGOEVGRAD ()
  4     Asen ARSENOV - KAMEN ()
  5     Anton DOBREV - Blagoevgrad ()
  6     Ivan NOVOSELSKI - BLAGOEVGRAD ()
  7     Emil GRANCHAROV - BLAGOEVGRAD ()
Left         Junior Men 60Kg
  1     Emil ASENOV - Bozhurishte (SF)
  2     Ivaylo ATANASOV - Blagoevgrad ()
  3     Kaloyan DIMITROV - Blagoevgrad (BL)
  4     Iliyan TASHINOV - Blagoevgrad (BL)
  5     Usin SEDRATI - Blagoevgrad (BL)
  6     Hristiyan MALAKOV - PLOVDIV ()
  7     Martin DIMITROV - Veliko Trnovo ()
Left         Junior Men 65 Kg
  1     Bozhidar SIMEONOV - Tutrakan (SI)
  2     Pavel BAGASHKI - Blagoevgrad ()
  3     Martin LAZAROV - BLAGOEVGRAD ()
Left         Junior Men 70 Kg
  1     Nedalin HRISTOV - Gorna Oriahovitsa (VT)
  2     Radoslav PANTEV - Blagoevgrad (BL)
  3     Stanislav TERZIEV - Blagoevgrad (BL)
  4     Tahir SAID - Ribnovo ()
  5     Angel IVANOV  - Blagoevgrad (BL)
  6     Rafat ALI - Blagoevgrad ()
  7     Kiril PERCEV - Petrich ()
Left         Junior Men 75 kg
  1     Sasho ANDREEV - Tutrakan (SI)
  2     Dimitar KARALIYSKI - Blagoevgrad (BL)
  3     Plamen QNKOV - Blagoevgrad ()
  4     Kiril SHUSHKOV - Blagoevgrad ()
Left         Junior Men 80 kg
  1     Ivan IVANOV - Varna (VN)
  2     Martin GALABOV - Blagoevgrad (BL)
  3     Stanimir GEORGIEV - PRIMORSKO ()
Left         Junior Men +80 kg
  1     Yordan HINOV - Sofia (SF)
  2     Bozhidar DZHUPANOV - Blagoevgrad (BL)
  3     Boyko BLAGOEV - Blagoevgrad (BL)
  4     Krasnodar ANGELOV - Silistra (SI)
  5     Erkan MUHSIN - PRAVDA ()
  6     Deyan PAVLOV - Burgas ()
  7     Ivan HADZHIYSKI - Blagoevgrad ()
Left         Youth Women -60 kg
  1     Mariya CHAPKANOVA - Blagoevgrad ()
  2     Luiza MANOVA - Blagoevgrad ()
Left         Youth Women +60 kg
  1     Viktoriya GEORGIEVA -  ()
  2     Veronika DIMITROVA - Blagoevgrad ()
  3     Anna ATANASOVA - Blagoevgrad (BL)
Left         Youth Men -55 kg
  1     Lyubomir KIROV - Blagoevgrad (BL)
  2     Krasimir GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
  3     Mitko STAYKOV - Nessebar (BR)
Left         Youth Men 60 kg
  1     Kiril VAKLINOV - Blagoevgrad (BL)
  2     Oliver ZLATKOV - Blagoevgrad (BL)
  3     Rosen DODUMOV - Sofia ()
  4     Hristiyan ATANASOV - Sofia ()
  5     Pavel ATANASOV - Blagoevgrad (BL)
  6     Stoyan HADZHIEV - Gorna Oriahovitsa (VT)
Left         Youth Men 65 kg
  1     Atanas MILEV - Blagoevgrad (BL)
  2     Nikolai TODOROV - Bozhurishte ()
  3     Radoslav NIKOLOV - Blagoevgrad (BL)
  4     Nikolay GEORGIEV - Pleven (PV)
  5     Aleksandar TASEV - Kocherinovo (KY)
Left         Youth Men 70 kg
  1     Georgi GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
  2     Hristo VATOV - Pleven (PV)
  3     Yosif TONEV - Stara  Zagora (SZ)
  4     Salih KURTOV - Sarnitsa ()
Left         Youth Men 75 kg
  1     Valentin GOSPODINOV - Blagoevgrad (BL)
  2     Borislav BORISOV - Bozhurishte (SF)
  3     Atanas GARBEV - Blagoevgrad ()
  4     Georgi CHOLAKOV - Stara Zagora (SZ)
Left         Youth Men 80 kg
  1     Ganelin STOYANOV - Gorna Oriahovitsa (VT)
  2     Vladislav KRASTEV - Pleven (PV)
  3     Ivan KYUCHUKOV - Lyubimets ()
  4     Nikolay NIKOLOV - Sofia (SF)
  5     Nedko RALEV - Burgas (BR)
  6     Kiril GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
Left         Youth Men 85 kg
  1     Hristiyan MARINOV - Silistra (SI)
  2     Borislav BACHEV - Blagoevgrad (BL)
  3     Venelin ZLATANOV - Blagoevgrad (BL)
Left         Youth Men 90 kg
  1     Yordan TSONEV - Silistra (SI)
  2     Vladimir MLADENOV - Selanovci (BG)
  3     Miroslav PANDURSKI - Blagoevgrad (BL)
  4     Stanislav STANKOV - Blagoevgrad (BL)
Left         Youth Men +90 kg
  1     Nikolay LYUTSKANOV - Stara Zagora (SZ)
  2     Toma RASHEV - Blagoevgrad (BL)
  3     Bozhidar VLADOV - Stara Zagora (SZ)
Left         Masters Men Open
  1     Marin PEYCHEV - Dolna Oryahovitsa ()
  2     Dimitar STEFANOV - Lyaskovets (VT)
  3     Ivan IVANOV - Burgas (BR)
  4     Lyuben IVANOV - Oriahovo (VR)
  5     Ivan ATANASOV - Silistra ()
Left         Senior Women -60 kg
  1     Dimitrina DIMITROVA - Tutrakan (SI)
  2     Maria RAEVA - Gorna Oriahovitsa (VT)
  3     Gergana BEZHANSKA - Blagoevgrad (BL)
  4     Denitsa SIMOVA - Burgas (BR)
  5     Ina BANEVA - Sofia ()
  6     Radostina ROBOVA - Blagoevgrad ()
  7     Lada HADZHIEVA - Plovdiv (PD)
Left         Senior Women +60 kg
  1     Veronika BONKOVA - Bansko (BL)
  2     Viktoriya GEORGIEVA -  ()
  3     Maria DIMITROVA - Burgas ()
  4     Veronika DIMITROVA - Blagoevgrad ()
  5     Anna ATANASOVA - Blagoevgrad (BL)
Left         Senior Men -55 kg
  1     Kristiyan KITOV - Blagoevgrad (BL)
  2     Dimitar MARINCHEV - Sofia (SF)
  3     Lyubomir KIROV - Blagoevgrad (BL)
  4     Vladislav LYUBENOV - Oriahovo (VR)
  5     Mitko STAYKOV - Nessebar (BR)
  6     Krasimir GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
  7     Dragomir NIKOLOV - Sadovets (PV)
  8     Anton DOBREV - Blagoevgrad ()
Left         Senior Men 60 kg
  1     Kiril VAKLINOV - Blagoevgrad (BL)
  2     Stilyan PANCHEV - Blagoevgrad ()
  3     Oliver ZLATKOV - Blagoevgrad (BL)
  4     Kaloyan DIMITROV - Blagoevgrad (BL)
  5     Stoyan HADZHIEV - Gorna Oriahovitsa (VT)
  6     Ivelin MILEV - Varna (VN)
  7     Pavel ATANASOV - Blagoevgrad (BL)
Left         Senior Men 65 kg
  1     Bozhidar SIMEONOV - Tutrakan (SI)
  2     Radoslav SKENDEROV - Blagoevgrad (BL)
  3     Atanas MILEV - Blagoevgrad (BL)
  4     Petar VOYNOV - Blagoevgrad (BL)
  5     Slavi SLAVCHEV - Pleven (PV)
  6     Dimitar SHTEREV - Burgas ()
  7     Martin KIRILOV - G. Oriahovitsa (VT)
  8     Martin DOCHEV - Gorna Oriahovitsa (VT)
  9     Aleksandar TASEV - Kocherinovo (KY)
  10    Radoslav NIKOLOV - Blagoevgrad (BL)
Left         Senior Men 70 kg
  1     Georgi GAYDARDZHIEV - Blagoevgrad (BL)
  2     Hristo DELIDZHAKOV - Sofia (SF)
  3     Todor BONEV - Veliko Tarnovo (VT)
  4     Georgi GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
  5     Plamen BAMBOV - Kozloduy (VR)
  6     Nedalin HRISTOV - Gorna Oriahovitsa (VT)
  7     Aksel OSMAN - Silistra ()
  8     Radoslav PANTEV - Blagoevgrad (BL)
Left         Senior Men 75 kg
  1     Sasho ANDREEV - Tutrakan (SI)
  2     Svetoslav KALCHEV - Tutrakan (SI)
  3     Nikolay PETROV - Pleven (PV)
  4     Valentin GOSPODINOV - Blagoevgrad (BL)
  5     Martin NOVOSELSKI - Blagoevgrad (BL)
  6     Georgi DIMOV - Blagoevgrad ()
  7     Stefan UZUNOV -  ()
  8     Dimitar KARALIYSKI - Blagoevgrad (BL)
  9     Ivan KARADZHOV - Blagoevgrad (BL)
  10    Denis GEORGIEV - Kozloduy (BG)
Left         Senior Men 80 kg
  1     Kaloyan TUMBEV - Bozhurishte (SF)
  2     Dimitar YULEV - Bansko (BL)
  3     Stefan MALINOV - Sofia (SF)
  4     Cvetan GASHEVSKI - Gorna Oriahovitza (VT)
  5     Ganelin STOYANOV - Gorna Oriahovitsa (VT)
  6     Ivan ANTONENKO - Plovdiv (PD)
  7     Kiril GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
  8     Martin GALABOV - Blagoevgrad (BL)
Left         Senior Men 85 kg
  1     Stefan LENGAROV - Sofia (SF)
  2     Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (VT)
  3     Dimitar DANOVSKI - VELINGRAD ()
  4     Stefan TODOROV - Sofia (SF)
  5     Hristiyan MARINOV - Silistra (SI)
  6     Hristian TSANOV - Botevgrad (SF)
  7     Borislav BACHEV - Blagoevgrad (BL)
  8     Stanislav STANKOV - Blagoevgrad (BL)
  9     Veselin ZHIVKOV - Sofia (SF)
Left         Senior Men 90 kg
  1     Lyubomir MILANOV - Blagoevgrad (BL)
  2     Stoyan GOLEMANOV -  ()
  3     Yordan TSONEV - Silistra (SI)
  4     Kaloyan PETROV - SOFIA (SF)
  5     Miroslav TODOROV - Razgrad (RG)
  6     Pavel LENGAROV - Sofia ()
  7     Daniel ZHIVKOV - Sofia ()
Left         Senior Men 100 kg
  1     Mitko PETROV - Selanovci (MT)
  2     Emil ILCHEV - Pomorie (BR)
  3     Mario HRISTOV - DUPNITSA ()
  4     Emanuil MANASIEV - Sofia (SG)
  5     Martin GEORGIEV - Veliko Turnovo (VT)
  6     Blagovest STOEV - Blagoevgrad (BL)
  7     Stanislav GALYOV - Dupnitsa ()
  8     Nikolay PENCHEV - Sofia (SF)
  9     Daniel GOLEMANOV - Gorna Oriaovitsa (VT)
  10    Fabien BASHEV - Pomorie (BR)
  11    Ventsislav NAYDENOV - Burgas (BR)
  12    Krum PRIBILOVSKI - Sofia (BG)
  13    Boyko BLAGOEV - Blagoevgrad (BL)
Left         Senior Men 110 kg
  1     Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
  2     Ivan MILADENOV - KRUSHOVITA ()
  3     Todor GENOV - Sofia ()
  4     Georgi GEORGIEV - Veliko Turnovo (VT)
  5     Marin PANTALEEV - Sofia (SF)
  6     Teodor STOYKOV - SADOVETS ()
Left         Senior Men +110 kg
  1     Georgi TSVETKOV - Bansko ()
  2     Plamen KISOV - Blogoevgrad ()
  3     Nikolay PRESHELKOV - Bansko (BL)
  4     Maryo MANOLOV - Sofia (SF)
  5     Stefan NIKOLOV - Stara Zagora ()
  6     Kuzman KYURKCHIYSKI - Blagoevgrad ()
  7     Petar ROGLEV - Veliko Trnovo ()
Left         Senior Men Open
  1     Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
  2     Stefan LENGAROV - Sofia (SF)
  3     Sasho ANDREEV - Tutrakan (SI)
  4     Lyubomir MILANOV - Blagoevgrad (BL)
  5     Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (VT)
  6     Svetoslav KALCHEV - Tutrakan (SI)
  7     Georgi GAYDARDZHIEV - Blagoevgrad (BL)
  8     Kiril VAKLINOV - Blagoevgrad (BL)
  9     Radoslav SKENDEROV - Blagoevgrad (BL)

2015 Bulgarian National Championship
Right hand official results

Right Disabled Women Sitting Open
1 Lidiya ATANASOVA - Varna ()

Right Disabled Women Visual -60 kg
1 Angelina KRASTEVA - BOGOMILOVO ()
2 Diyana KRASTEVA - Varna ()

Right Disabled Women Visual 70 kg
1 Emka TANOVA - Plovdiv (PD)
2 Asya BUROVA - Plovdiv (PD)
3 Aneta HRISTOVA - Plovdiv ()

Right Disabled Women Visual +70 kg
1 Emiliya STOYANOVA - Ardino (KZ)
2 Margarita GEORGIEVA - Dryanovo (GB)
3 Hasmik VARDANYAN - Plovdiv (PD)
4 Donka YOVCHEVA - Stara Zagora (SZ)

Right Disabled Women Hearing Open
1 Lada HADZHIEVA - Plovdiv (PD)

Right Disabled Men Sitting Open
1 Alpay IBRIAM - Gabrovo (KZ)
2 Senko STOYANOV - Kardjali ()

Right Disabled Men Standing -80 kg
1 Tihomir TRIFONOV - Pazardzhik (PZ)
2 Sevgin SHABAN - Gabrovo (KZ)

Right Disabled Men Standing +80 kg
1 Georgi KARADJOV - Sofia ()
2 Zahari STOYANOV - Pomorie (BR)

Right Disabled Men Visual -70 kg
1 Yordan YORDANOV - Dryanovo (GB)
2 Danail KARADZHOV - Plovdiv (PD)
3 Nikola STOYANOV - Plovdiv (PD)
4 Branislav PETKOV - ARDINO ()

Right Disabled Men Visual 80 kg
1 Marin PEYCHEV - Dolna Oryahovitsa ()
2 Mihail MIHAYLOV - Pernik (PN)
3 Kiril DAMYANOV - Vrakupovitsa (PD)

Right Disabled Men Visual 90 kg
1 Vanyo BIYACHEV - Varna ()
2 Nikolay KOEV - Varna ()
3 Mehmed AHMED - Krumovgrad (KZ)
4 Evgeniy GENCHEV - Varna ()

Right Disabled Men Visual +90 kg
1 Metin DIKMEOSMAN - Kandilka (KZ)
2 Rosen SEDEFCHEF - Pernik (PN)
3 Ventsislav GEORGIEV - Plovdiv (PD)
4 Ivo ATANASOV - Varna ()
5 Milen GROZEV - Silistra (SI)
6 Hristo HRISTOV - PLOVDIV ()
7 Sedat MUSIN - Silistra (SI)
8 Dobromir UDREV - Silistra (SI)
9 Petko PETKOV - Bogomilovo (SZ)

Right Masters Men Open
1 Marin PEYCHEV - Dolna Oryahovitsa ()
2 Ivan IVANOV - Burgas (BR)
3 Dimitar STEFANOV - Lyaskovets (VT)
4 Georgi DIMOV - Sofia (SF)
5 Lyuben IVANOV - Oriahovo (VR)

Right Junior Women -60 kg
1 Teodora MIHAYLOVA - PETRICH ()
2 Radostina ROBOVA - Blagoevgrad ()
3 Yoana DIMITROVA - Pleven ()
4 Mihaela YANEVA - BLAGOEVGRAD ()

Right JuniorWomen +60 kg
1 Svetla STOYANOVA - ARDINO ()
2 Zornitsa GEORGIEVA - Blagoevgrad ()

Junior Men -55kg
1 Kristiyan KITOV - Blagoevgrad (BL)
2 Anton DOBREV - Blagoevgrad ()
3 Asen ARSENOV - KAMEN ()
4 Iliyan ENCHEV - Gorna Oriahovitsa ()
5 Mihail CHILIKOV - BLAGOEVGRAD ()
6 Emil GRANCHAROV - BLAGOEVGRAD ()
7 Ivan NOVOSELSKI - BLAGOEVGRAD ()

Right Junior Men 60Kg
1 Emil ASENOV - Bozhurishte (SF)
2 Ivaylo ATANASOV - Blagoevgrad ()
3 Iliyan TASHINOV - Blagoevgrad (BL)
4 Usin SEDRATI - Blagoevgrad (BL)
5 Hristiyan MALAKOV - PLOVDIV ()
6 Kaloyan DIMITROV - Blagoevgrad (BL)
7 Martin DIMITROV - Veliko Trnovo ()

Right Junior Men 65 Kg
1 Bozhidar SIMEONOV - Tutrakan (SI)
2 Martin LAZAROV - BLAGOEVGRAD ()
3 Pavel BAGASHKI - Blagoevgrad ()

Right Junior Men 70 Kg
1 Nedalin HRISTOV - Gorna Oriahovitsa (VT)
2 Stanislav TERZIEV - Blagoevgrad (BL)
3 Radoslav PANTEV - Blagoevgrad (BL)
4 Angel IVANOV - Blagoevgrad (BL)
5 Kiril PERCEV - Petrich ()
6 Lazar VARIN - Bansko ()

Right Junior Men 75 kg
1 Sasho ANDREEV - Tutrakan (SI)
2 Dimitar KARALIYSKI - Blagoevgrad (BL)
3 Plamen QNKOV - Blagoevgrad ()
4 Kiril SHUSHKOV - Blagoevgrad ()

Right Junior Men 80 kg
1 Martin GALABOV - Blagoevgrad (BL)
2 Ivan IVANOV - Varna (VN)
3 Stanimir GEORGIEV - PRIMORSKO ()

Right Junior Men +80 kg
1 Yordan HINOV - Sofia (SF)
2 Bozhidar DZHUPANOV - Blagoevgrad (BL)
3 Boyko BLAGOEV - Blagoevgrad (BL)
4 Deyan PAVLOV - Burgas ()
5 Erkan MUHSIN - PRAVDA ()
6 Ivan HADZHIYSKI - Blagoevgrad ()
7 Krasnodar ANGELOV - Silistra (SI)
8 Atanas IVANOVSKI - BLAGOEVGRAD ()

Right Youth Women -60 kg
1 Luiza MANOVA - Blagoevgrad ()
2 Mariya CHAPKANOVA - Blagoevgrad ()

Right Youth Women +60 kg
1 Veronika DIMITROVA - Blagoevgrad ()
2 Viktoriya GEORGIEVA - ()
3 Anna ATANASOVA - Blagoevgrad (BL)

Right Youth Men -55 kg
1 Krasimir GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
2 Mitko STAYKOV - Nessebar (BR)
3 Lyubomir KIROV - Blagoevgrad (BL)

Right Youth Men 60 kg
1 Pavel ATANASOV - Blagoevgrad (BL)
2 Stoyan HADZHIEV - Gorna Oriahovitsa (VT)
3 Oliver ZLATKOV - Blagoevgrad (BL)
4 Kiril VAKLINOV - Blagoevgrad (BL)
5 Rosen DODUMOV - Sofia ()
6 Hristiyan ATANASOV - Sofia ()

Right Youth Men 65 kg
1 Atanas MILEV - Blagoevgrad (BL)
2 Nikolai TODOROV - Bozhurishte ()
3 Aleksandar TASEV - Kocherinovo (KY)
4 Nikolay GEORGIEV - Pleven (PV)
5 Radoslav NIKOLOV - Blagoevgrad (BL)

Right Youth Men 70 kg
1 Georgi GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
2 Yosif TONEV - Stara Zagora (SZ)
3 Hristo VATOV - Pleven (PV)
4 Salih KURTOV - Sarnitsa ()

Right Youth Men 75 kg
1 Valentin GOSPODINOV - Blagoevgrad (BL)
2 Borislav BORISOV - Bozhurishte (SF)
3 Georgi CHOLAKOV - Stara Zagora (SZ)
4 Atanas GARBEV - Blagoevgrad ()

Right Youth Men 80 kg
1 Ganelin STOYANOV - Gorna Oriahovitsa (VT)
2 Vladislav KRASTEV - Pleven (PV)
3 Ivan KYUCHUKOV - Lyubimets ()
4 Nikolay NIKOLOV - Sofia (SF)
5 Nedko RALEV - Burgas (BR)
6 Kiril GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)

Right Youth Men 85 kg
1 Hristiyan MARINOV - Silistra (SI)
2 Borislav BACHEV - Blagoevgrad (BL)
3 Venelin ZLATANOV - Blagoevgrad (BL)

Right Youth Men 90 kg
1 Yordan TSONEV - Silistra (SI)
2 Stanislav STANKOV - Blagoevgrad (BL)
3 Vladimir MLADENOV - Selanovci (BG)
4 Miroslav PANDURSKI - Blagoevgrad (BL)

Right Youth Men +90 kg
1 Atanas PAVLOV - Varna (VN)
2 Nikolay LYUTSKANOV - Stara Zagora (SZ)
3 Bozhidar VLADOV - Stara Zagora (SZ)
4 Toma RASHEV - Blagoevgrad (BL)

Right Senior Women -60 kg
1 Veronika BONKOVA - Bansko (BL)
2 Maria RAEVA - Gorna Oriahovitsa (VT)
3 Gergana BEZHANSKA - Blagoevgrad (BL)
4 Lada HADZHIEVA - Plovdiv (PD)
5 Ina BANEVA - Sofia ()
6 Denitsa SIMOVA - Burgas (BR)
7 Radostina ROBOVA - Blagoevgrad ()

Right Senior Women +60 kg
1 Dimitrina DIMITROVA - Tutrakan (SI)
2 Maria DIMITROVA - Burgas ()
3 Viktoriya GEORGIEVA - ()
4 Veronika DIMITROVA - Blagoevgrad ()
5 Anna ATANASOVA - Blagoevgrad (BL)

Right Senior Men -55 kg
1 Kristiyan KITOV - Blagoevgrad (BL)
2 Dimitar MARINCHEV - Sofia (SF)
3 Mitko STAYKOV - Nessebar (BR)
4 Dragomir NIKOLOV - Sadovets (PV)
5 Vladislav LYUBENOV - Oriahovo (VR)
6 Lyubomir KIROV - Blagoevgrad (BL)
7 Krasimir GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
8 Anton DOBREV - Blagoevgrad ()

Right Senior Men 60 kg
1 Stilyan PANCHEV - Blagoevgrad ()
2 Stoyan HADZHIEV - Gorna Oriahovitsa (VT)
3 Oliver ZLATKOV - Blagoevgrad (BL)
4 Ivelin MILEV - Varna (VN)
5 Pavel ATANASOV - Blagoevgrad (BL)
6 Kaloyan DIMITROV - Blagoevgrad (BL)
7 Kiril VAKLINOV - Blagoevgrad (BL)

Right Senior Men 65 kg
1 Bozhidar SIMEONOV - Tutrakan (SI)
2 Radoslav SKENDEROV - Blagoevgrad (BL)
3 Martin KIRILOV - G. Oriahovitsa (VT)
4 Atanas MILEV - Blagoevgrad (BL)
5 Martin DOCHEV - Gorna Oriahovitsa (VT)
6 Slavi SLAVCHEV - Pleven (PV)
7 Radoslav NIKOLOV - Blagoevgrad (BL)
8 Aleksandar TASEV - Kocherinovo (KY)
9 Petar VOYNOV - Blagoevgrad (BL)
10 Dimitar SHTEREV - Burgas ()

Right Senior Men 70 kg
1 Hristo DELIDZHAKOV - Sofia (SF)
2 Georgi GAYDARDZHIEV - Blagoevgrad (BL)
3 Todor BONEV - Veliko Tarnovo (VT)
4 Plamen BAMBOV - Kozloduy (VR)
5 Georgi GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)
6 Radoslav PANTEV - Blagoevgrad (BL)
7 Aksel OSMAN - Silistra ()
8 Nedalin HRISTOV - Gorna Oriahovitsa (VT)

Right Senior Men 75 kg
1 Sasho ANDREEV - Tutrakan (SI)
2 Stefan UZUNOV - ()
3 Nikolay PETROV - Pleven (PV)
4 Svetoslav KALCHEV - Tutrakan (SI)
5 Martin NOVOSELSKI - Blagoevgrad (BL)
6 Denis GEORGIEV - Kozloduy (BG)
7 Mihail GENCHEV - Sofia (SF)
8 Georgi DIMOV - Blagoevgrad ()
9 Mihail GENTSCHEV - Sofia ()
10 Valentin GOSPODINOV - Blagoevgrad (BL)
11 Dimitar KARALIYSKI - Blagoevgrad (BL)
12 Tihomir TRIFONOV - Pazardzhik (PZ)
13 Ivan KARADZHOV - Blagoevgrad (BL)

Right Senior Men 80 kg
1 Kaloyan TUMBEV - Bozhurishte (SF)
2 Stefan MALINOV - Sofia (SF)
3 Cvetan GASHEVSKI - Gorna Oriahovitza (VT)
4 Ivan ANTONENKO - Plovdiv (PD)
5 Ganelin STOYANOV - Gorna Oriahovitsa (VT)
6 Martin GALABOV - Blagoevgrad (BL)
7 Dimitar YULEV - Bansko (BL)
8 Kiril GEORGIEV - Blagoevgrad (BL)

Right Senior Men 85 kg
1 Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (VT)
2 Stefan LENGAROV - Sofia (SF)
3 Veselin ZHIVKOV - Sofia (SF)
4 Hristiyan MARINOV - Silistra (SI)
5 Dimitar DANOVSKI - VELINGRAD ()
6 Hristian TSANOV - Botevgrad (SF)
7 Borislav BACHEV - Blagoevgrad (BL)
8 Stanislav STANKOV - Blagoevgrad (BL)
9 Stefan TODOROV - Sofia (SF)
10 Martin ANGELOV - Sofia ()

Right Senior Men 90 kg
1 Stoyan GOLEMANOV - ()
2 Kaloyan PETROV - SOFIA (SF)
3 Pavel LENGAROV - Sofia ()
4 Nikolay IVANOV - Sofia (SF)
5 Lyubomir MILANOV - Blagoevgrad (BL)
6 Yordan TSONEV - Silistra (SI)
7 Miroslav TODOROV - Razgrad (RG)
8 Daniel ZHIVKOV - Sofia ()
9 Spasimir GALYOV - Dupnitsa ()

Right Senior Men 100 kg
1 Mitko PETROV - Selanovci (MT)
2 Emil ILCHEV - Pomorie (BR)
3 Martin GEORGIEV - Veliko Turnovo (VT)
4 Nedko PETKOV - Sofia (SF)
5 Mario HRISTOV - DUPNITSA ()
6 Nikolay PENCHEV - Sofia (SF)
7 Atanas PAVLOV - Varna (VN)
8 Daniel GOLEMANOV - Gorna Oriaovitsa (VT)
9 Emanuil MANASIEV - Sofia (SG)
10 Stanislav GALYOV - Dupnitsa ()
11 Blagovest STOEV - Blagoevgrad (BL)
12 Veselin SLAVKOV - Pernik (PN)
13 Fabien BASHEV - Pomorie (BR)
14 Boyko BLAGOEV - Blagoevgrad (BL)
15 Ventsislav NAYDENOV - Burgas (BR)
16 Krum PRIBILOVSKI - Sofia (BG)

Right Senior Men 110 kg
1 Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
2 Ivan MILADENOV - KRUSHOVITA ()
3 Teodor STOYKOV - SADOVETS ()
4 Marin PANTALEEV - Sofia (SF)
5 Nikolay PRESHELKOV - Bansko (BL)
6 Georgi GEORGIEV - Veliko Turnovo (VT)
Right Senior Men +110 kg
1 Georgi TSVETKOV - Bansko ()
2 Martin DODOV - ()
3 Kuzman KYURKCHIYSKI - Blagoevgrad ()
4 Plamen KISOV - Blogoevgrad ()
5 Petar ROGLEV - Veliko Trnovo ()
6 Georgi GEORGIEV - Pleven (PV)
7 Stefan NIKOLOV - Stara Zagora ()
8 Maryo MANOLOV - Sofia (SF)

2015 Bulgarian National Championship
CLASIFICATION BY DIVISION
Disabled 

Rodopi Kurdzhali 107
Izgrev Plovdiv 84
Vihar Varna 65
Juniors 
Spartak Blagoevgrad 404
Armsport Blagoevgrad 171
Adrenaline Sofia 76
Seniors 
Spartak Blagoevgrad 202
Lokomotiv 96 150
Vitosha Armwrestling Club 129
2015 Bulgarian National Championship
OFFICIAL RESULTS
28 MARCH 2015




"Вечер на шампионите"

Стотици зрители се насладиха на схватките от програмата на IV международен шоу-турнир "Вечерта на шампионите", който се проведе в Остров. Организатори на надпреварата бяха българската федерация по канадска борба, клуб Селановци 2006, кметството в оряховското село и местното читалище "Развитие - 1903". 47 състезатели от България, Румъния и Украйна се включиха в традиционната проява, съпътствана от изпълнения на DJ, попфолк група "Теодори" и огнено шоу.
В абсолютната категория за жени на дясна ръка Виктория Георгиева победи Ина Банева. В Топ 3 на дясна ръка при мъжете до 75 кг влязоха Добрин Виорел, Велислав Велков и Слави Славчев. Призьори в категория до 85 кг пък станаха Детелин Йончев, Даниел Андроначе и Иван Антоненко. Също на дясна ръка, но при над 85-килограмовите представителят на домакините Митко Петров грабна златото в конкуренцията на Георги Георгиев и Михай Константин. На лява ръка в категория до 80 кг най-добре се представи Андроначе, следван от Виорел и Антоненко. При над 80-килограмовите на почетната стълбичка се качиха Детелин Йончев, Санду Алин и Емануил Манасиев.
Инициаторът на турнира Любен Иванов благодари на всички спонсори, подали му ръка за организирането на турнира.