Copyright © PAL Inc. 2010 All Rights Reserved.


НАЧАЛО             КОНТАКТИ               АРМФАЙТ                  ФОРУМ                    ГАЛЕРИЯ                     FAQ
HOME      |       CONTACT      |        ONLINE SHOP      |        FORUM        |       GALLERY           
NEWS
NEWS ARCHIVE:


ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КАНАДСКА БОРБА
СОЗОПОЛ, 21-23 МАРТ 2014
Читалище "Отец Паисий"




РЕЗУЛТАТИ !

First 3 Standings All Categories

Junior 18 Boys -60kg Left

1 VASILEV Stefan -Blagoevgrad (BL)
2 GEORGIEV Ivan -Sofia (SF)
3 ATANASOV Pavel -Blagoevgrad (BL)

Junior 18 Boys -70kg Left

1 MILEV Atanas -Blagoevgrad (BL)
2 HRISTOV Nedalin -Gorna Oriahovitsa (VT)
3 SIMEONOV Bozhidar -Tutrakan (SI)

Junior 18 Boys -80kg Left

1 ANDREEV Sasho -Tutrakan (SI)
2 KRASTEV Vladislav -Pleven (PV)
3 IVANOV Ivan -Varna (VN)

Junior 18 Boys +80kg Left

1 TSONEV Yordan -Silistra (SI)
2 HINOV Yordan -Sofia (SF)
3 GEORGIEV Denis -Stara Zagora (SZ)

Junior 21 Men -60kg Left

1 VAKLINOV Kiril -Blagoevgrad (BL)
2 NIKOLAEV Yashar -Gorna Oriahovitsa (VT)
3 KIROV Lyubomir -Blagoevgrad (BL)

Junior 21 Men -70kg Left

1 GEORGIEV Georgi -Blagoevgrad (BL)
2 TAUSHANSKI Ivan -Blagoevgrad (BL)
3 CHOLAKOV Georgi -Stara Zagora (SZ)

Junior 21 Men -80kg Left

1 MALINOV Stefan -Sofia (SF)
2 KALCHEV Mihail -Burgas (BR)
3 GOSPODINOV Valentin -Blagoevgrad (BL)

Junior 21 Men -90kg Left

1 MILANOV Lyubomir -Blagoevgrad (BL)
2 MARINOV Hristiyan -Silistra (SI)
3 ANTONENKO Ivan -Plovdiv (PD)

Junior 21 Men +90kg Left

1 PETROV Mitko -Selanovci (MT)
2 YONCHEV Detelin -SOFIA (SF)
3 DIMITROV Dimitar -Tutrakan (SI)

Senior Men -55kg Left

1 NIKOLAEV Yashar -Gorna Oriahovitsa (VT)
2 MARINCHEV Dimitar -Sofia (SF)
3 STAYKOV Mitko -Nessebar (BR)

Senior Men -60kg Left

1 VAKLINOV Kiril -Blagoevgrad (BL)
2 MILEV Ivelin -Varna (VN)
3 HADZHIEV Stoyan -Gorna Oriahovitsa (VT)

Senior Men -65kg Left

1 GAYDARDZHIEV Georgi -Blagoevgrad (BL)
2 SKENDEROV Radoslav -Blagoevgrad (BL)
3 DOCHEV Martin -Gorna Oriahovitsa (VT)

Senior Men -70kg Left

1 DELIDZHAKOV Hristo -Sofia (SF)
2 BONEV Todor -Veliko Tarnovo (VT)
3 VOYNOV Petar -Blagoevgrad (BL)

Senior Men -75kg Left

1 ANDREEV Sasho -Tutrakan (SI)
2 YULEV Dimitar -Bansko (BL)
3 KALCHEV Svetoslav -Tutrakan (SI)

Senior Men -80kg Left

1 LENGAROV Stefan -Sofia (SF)
2 TUMBEV Kaloyan -Bozhurishte (SF)
3 PETROV Nikolay -Pleven (PV)

Senior Men -85kg Left

1 DIMITROV Plamen -Gorna Oriahovitsa (VT)
2 GERGINOV Petar -Sofia (SF)
3 STAMBLOV Dimitar -Plovdiv (PD)

Senior Men -90kg Left

1 PETROV Kaloyan -SOFIA (SF)
2 GOLEMANOV Daniel -Gorna Oriaovitsa (VT)
3 MILANOV Lyubomir -Blagoevgrad (BL)

Senior Men -100kg Left

1 KOSTADINOV Krasimir -Tutrakan (SI)
2 ILCHEV Emil -Pomorie (BR)
3 NIKOLOV Pavlin -Sofia (SF)

Senior Men -110kg Left

1 MLADENOV Ivan -Oriahovo (VR)
2 GEORGIEV Martin -Veliko Turnovo (VT)
3 PETROV Mitko -Selanovci (MT)

Senior Men +110kg Left

1 TSETKOV Georgi -Bansko (BL)
2 MANOLOV Maryo -Sofia (SF)
3 STOEV Blagovest -Blagoevgrad (BL)

Senior Women -60kg Left

1 DIMITROVA Dimitrina -Tutrakan (SI)
2 RAEVA Maria luiza -Gorna Oriahovitsa (VT)
3 SIMOVA Denitsa -Burgas (BR)

Senior Women +60kg Left

1 BONKOVA Veronika -Bansko (BL)
2 GUGUCHKOVA Mariana -Gorna Oriahovitza (VT)
3 BEZHANSKA Gergana -Blagoevgrad (BL)

Disabled Men -80kg Left

1 VELEV Hristo -Burgas (BR)
2 BIACHEV Vanyo -Varna (VN)
3 SHABAN Sevgin -Gabrovo (KZ)

Disabled Men +80kg Left

1 YORDANOV Yordan -Dryanovo (GB)
2 VELIKOV Ivan -Kilifarevo (VT)
3 RODOPSKI Kircho -Plovdiv (PD)


Disabled Women -65kg Left

1 HADZHIEVA Lada -Plovdiv (PD)
2 TANOVA Emka -Plovdiv (PD)
3 BUROVA Asya -Plovdiv (PD)

Disabled Women +65kg Left

1 STOYANOVA Emiliya -Ardino (KZ)
2 GEORGIEVA Margarita -Dryanovo (GB)
3 YOVCHEVA Donka -Stara Zagora (SZ)

Master Men Open Left

1 IVANOV Ivan -Burgas (BR)
2 DIMITROV Galin -Burgas (BR)
3 IVANOV Ivo -Oriahovo (VR)

Open Senior Left - АБСОЛЮТНА КАТЕГОРИЯ

1 KOSTADINOV Krasimir -Tutrakan (SI)
2 LENGAROV Stefan -Sofia (SF)
3 DIMITROV Plamen -Gorna Oriahovitsa (VT)
Junior 18 Boys -60kg Right

1        ZLATKOV Oliver -Blagoevgrad (BL)
2        ATANASOV Pavel -Blagoevgrad (BL)
3        NIKOLOV Radoslav -Blagoevgrad (BL)

Junior 18 Boys -70kg Right

1        MILEV Atanas -Blagoevgrad (BL)
2        SIMEONOV Bozhidar -Tutrakan (SI)
3        TERZIEV Stanislav -Blagoevgrad (BL)

Junior 18 Boys -80kg Right

1        ANDREEV Sasho -Tutrakan (SI)
2        KRASTEV Vladislav -Pleven (PV)
3        GALABOV Martin -Blagoevgrad (BL)

Junior 18 Boys +80kg Right

1        TSONEV Yordan -Silistra (SI)
2        GEORGIEV Denis -Stara Zagora (SZ)
3        LYUTSKANOV Nikolay -Stara Zagora (SZ)

Junior 21 Men -60kg Right

1        HADZHIEV Stoyan -Gorna Oriahovitsa (VT)
2        NIKOLAEV Yashar -Gorna Oriahovitsa (VT)
3        VAKLINOV Kiril -Blagoevgrad (BL)

Junior 21 Men -70kg Right

1        GEORGIEV Georgi -Blagoevgrad (BL)
2        TAUSHANSKI Ivan -Blagoevgrad (BL)
3        CHOLAKOV Georgi -Stara Zagora (SZ)

Junior 21 Men -80kg Right

1        MALINOV Stefan -Sofia (SF)
2        STOYANOV Ganelin -Gorna Oriahovitsa (VT)
3        NIKOLOV Nikolay -Sofia (SF)

Junior 21 Men -90kg Right

1        MARINOV Hristiyan -Silistra (SI)
2        MILANOV Lyubomir -Blagoevgrad (BL)
3        HRISTOV Hristiyan -Blagoevgrad (BL)

Junior 21 Men +90kg Right

1        PETROV Mitko -Selanovci (MT)
2        IVANOV Plamen -Tutrakan (SI)
3        PRESHELKOV Nikolay -Bansko (BL)

Senior Men -55kg Right

1        NIKOLAEV Yashar -Gorna Oriahovitsa (VT)
2        MARINCHEV Dimitar -Sofia (SF)
3        STAYKOV Mitko -Nessebar (BR)

Senior Men -60kg Right
1        HADZHIEV Stoyan -Gorna Oriahovitsa (VT)
2        MILEV Ivelin -Varna (VN)
3        VAKLINOV Kiril -Blagoevgrad (BL)

Senior Men -65kg Right
1        GAYDARDZHIEV Georgi -Blagoevgrad (BL)
2        SKENDEROV Radoslav -Blagoevgrad (BL)
3        KIRILOV Martin -G. Oriahovitsa (VT)

Senior Men -70kg Right
1        DELIDZHAKOV Hristo -Sofia (SF)
2        BONEV Todor -Veliko Tarnovo (VT)
3        BAMBOV Plamen -Kozloduy (VR)

Senior Men -75kg Right

1        ANDREEV Sasho -Tutrakan (SI)
2        YULEV Dimitar -Bansko (BL)
3        KALCHEV Svetoslav -Tutrakan (SI)

Senior Men -80kg Right

1        LENGAROV Stefan -Sofia (SF)
2        TUMBEV Kaloyan -Bozhurishte (SF)
3        GASHEVSKI Cvetan -Gorna Oriahovitza (VT)

Senior Men -85kg Right

1        DIMITROV Plamen -Gorna Oriahovitsa (VT)
2        ZHIVKOV Veselin -Sofia (SF)
3        PENCHEV Nikolay -Sofia (SF)

Senior Men -90kg Right

1        PETROV Kaloyan -SOFIA (SF)
2        MILANOV Lyubomir -Blagoevgrad (BL)
3        IVANOV Nikolay -Sofia (SF)

Senior Men -100kg Right

1        KOSTADINOV Krasimir -Tutrakan (SI)
2        ILCHEV Emil -Pomorie (BR)
3        IVANOV Plamen -Tutrakan (SI)

Senior Men -110kg Right

1        PETROV Mitko -Selanovci (MT)
2        PANTALEEV Marin -Sofia (SF)
3        MARINOV Hristiyan -Silistra (SI)

Senior Men +110kg Right

1        TSETKOV Georgi -Bansko (BL)
2        GEORGIEV Georgi -Pleven (PV)
3        SLAVKOV Veselin -Pernik (PN)

Senior Women -60kg Right

1        BONKOVA Veronika -Bansko (BL)
2        RAEVA Maria luiza -Gorna Oriahovitsa (VT)
3        HADZHIEVA Lada -Plovdiv (PD)

Senior Women +60kg Right

1        DIMITROVA Dimitrina -Tutrakan (SI)
2        BEZHANSKA Gergana -Blagoevgrad (BL)
3        GUGUCHKOVA Mariana -Gorna Oriahovitza (VT)

Disabled Men -80kg Right

1        PEICHEV Marin -G Oriahovitsa (VT)
2        TRIFONOV Tihomir -Pazardzhik (PZ)
3        IBRIAM Alpay -Gabrovo (KZ)

Disabled Men +80kg Right

1        STOYANOV Zahari -Pomorie (BR)
2        DIKMEOSMAN Metin -Kandilka (KZ)
3        VELIKOV Ivan -Kilifarevo (VT)

Disabled Women -65kg Right

1        HADZHIEVA Lada -Plovdiv (PD)
2        BUROVA Asya -Plovdiv (PD)
3        TANOVA Emka -Plovdiv (PD)

Disabled Women +65kg Right
1        STOYANOVA Emiliya -Ardino (KZ)
2        GEORGIEVA Margarita -Dryanovo (GB)
3        YOVCHEVA Donka -Stara Zagora (SZ)

Master Men Open Right

1        IVANOV Ivan -Burgas (BR)
2        DIMITROV Galin -Burgas (BR)
3        DIMOV Georgi -Sofia (SF)

Open Senior Right

1        KOSTADINOV Krasimir -Tutrakan (SI)
2        TSETKOV Georgi -Bansko (BL)
3        TUMBEV Kaloyan -Bozhurishte (SF)


БАЛКАНСКА АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА БЪЛГАРИЯ 2014
6 Юни 2014 г. (Петък), град "Поморие"
Световният и европейски шампион за юноши Митко Петров, без загуба на дясна ръка, спечели Балканската Армрестлинг Лига 2014, която се проведе в гр. Поморие. С актив от 222 точки. Втори в класирането, с 208 точки остана шампиона на Румъния Сабин Бадулеску. 3-то място със 189 точки зае друг наш състезател Иван Младенов.
БФКБ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

1. Митко Петров ("Селановци 2006" - Селановци)        -  222 точки
2. Сабин Бадулеску (шампион на Румъния)                    -  208 точки
3. Иван Младенов ("АЕЦ" - Козлодуй)                              -  189 точки
4. Марин Панталеев ("Витоша Армрестлинг" - София)  -  182 точки
5. Християн Маринов ("Доростол 2011" - Силистра)       -  180 точки
6. Любомир Миланов ("Спартак" - Благоевград)            -  179 точки
7. Стефан Тамас (шампион на Румъния)                          -  167 точки
8. Санду Алин (шампион на Румъния)                               -  129 точки





БАЛКАНСКА АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА БЪЛГАРИЯ - БАНСКО 2014

Банскалията Димитър Юлев (вице-европейски шампион) спечели в родния си град Балканската Лига по канадска борба с 230 точки, в която участваха осемте най-силни състезатели на Балканския полуостров в категория до 80 кг. Юлев се състезава с много висока температура, което допълнително подсилва успеха му. Той спечели всички двубои с лява ръка, но на дясна ръка силите му стигнаха за победи само в първите пет кръка. Той изгуби последните два мача от втория ни представител Стефан Малинов и от най-добрия румънец Виорел Добрин, което едва не му коства титлата.
При изключителни емоции, които предизвикаха двубоите, зрителите успяха да се насладят на едно истинско спортно шоу. Само на 2 точки след Юлев, с 228 точки, се класира шампиона на Румъния Виорел Добрин. Призовото трето място зае вторият представител на България Стефан Малинов със 195 точки. На четвърто място остана вторият румънец Даниел Андроначе. Пети се класира Димитриос Филикидис от Гърция. Шесто място зае Петру Маналович от Сърбия. Седми е Кристос Асланидис от Гърция и последното осмо място зае шампиона на Хърватия Дражен Когъл.
Извън програмата на състезанието многократният световен шампион по канадска борба Панталей Филикидис, който е на 63 год. успя да подобри световния рекорд по вдигане на 40 килограмова пудовка - гира с една ръка от седнало положение, като успя да я изтласка 33 пъти без почивка. Филикидис посвети рекорда на гр. Банско и неговите жители.






BLAGOEVGRAD OPEN 2014
ЛЯВА РЪКА
ЮНОШИ до 60 кг. - лява ръка
1. Емил Асенов - Адреналин
2. Оливър Златков - Спартак
3. Валентин Киров - Адреналин

ЮНОШИ до 70 кг. - лява ръка
1. Радослав Пантев - Армспорт Благоевград
2. Атанас Милев - Армспорт Благоевград
3. Николай Тодоров - Адреналин

ЮНОШИ над 70 кг. - лява ръка
1. Мартин Гълъбов - Армспорт Благоевград
2. Станислав Станков - Спартак
3. Борислав Бачев - Спартак

ДЯСНА РЪКА
ЮНОШИ до 60 кг. - дясна ръка
1. Оливър Златков - Спартак
2. Кристиян Китов - Армспорт Благоевград
3. Валентин Киров - Адреналин

ЮНОШИ до 70 кг. - дясна ръка
1. Атанас Милев - Армспорт Благоевград
2. Станислав Терзиев - Армспорт Благоевград
3. Николай Тодоров - Адреналин

ЮНОШИ над 70 кг. - дясна ръка
1. Борислав Бачев - Спартак
2. Станислав Станков - Спартак
3. Божидар Джупалов - Спартак

ЖЕНИ абсолютна лява ръка
1. Гергана Бежанска - Армспорт Благоевград
2. Спасимира Петрова - Армспорт Благоевград
3. Симона Новоселска - Армспорт Благоевград

ЖЕНИ абсолютна дясна ръка
1. Гергана Бежанска - Армспорт Благоевград
2. Симона Новоселска - Армспорт Благоевград
3. Михаела Янчева - Армспорт Благоевград

МЪЖЕ ЛЯВА РЪКА
МЪЖЕ до 80 кг. лява ръка
1. Георги Гайдарджиев - Спартак
2. Калоян Тумбев - Адреналин
3. Валентин Господинов - Спартак

МЪЖЕ над 80 кг. лява ръка
1. Красимир Костадинов - Спартак
2. Калоян Петров - Адреналин
3. Даниел Андроначе - Румъния

МЪЖЕ ДЯСНА РЪКА
МЪЖЕ до 70 кг. дясна ръка
1. Георги Гайдарджиев - Спартак
2. Георги Георгиев - Армспорт Благоевград
3. Радослав Скендеров - Спартак

МЪЖЕ до 85 кг. дясна ръка
1. Калоян Тумбев - Адреналин
2. Даниел Андроначе - Румъния
3. Георги Димов - Армспорт Благоевград

МЪЖЕ над 85 кг. дясна ръка
1. Красимир Костадинов - Спартак
2. Калоян Петров - Адреналин
3. Михай Константин - Румъния

МЪЖЕ АБСОЛЮТНА КАТЕГОРИЯ
1. Красимир Костадинов - Спартак
2. Калоян Тумбев - Адреналин
3. Даниел Андроначе - Румъния