Copyright © PAL Inc. 2010 All Rights Reserved.

The intercontinental champion of PAL Michael Todd (USA) poses at the stand of ARMFIGHT® and FitMax® during the spaort expo "FIBO 2012" in Essen, Germany.

Интер-континенталният шампион на ПАЛ Майкъл Тод (САЩ) позира на щанда на АРМФАЙТ® И ФитМакс® по време на спортното експо "FIBO 2012" в Есен, Германия.

БЕЛОГРАДЧИК ОУПЪН 2012
ТУРНИР ПО КАНАДСКА БОРБА
гр. Белоградчик, 28-29 Април 2012 г., читалище "Развитие"

КЛАСИРАНЕ - ЛЯВА РЪКА

Юноши лява ръка - до 60 kg        
1        Кирил Ваклинов - "Армспорт" Благоевград        10 т.
2        Кольо Колев - Белоградчик        7 т.
3        Александър Тасев - "Армспорт" Благоевград        5 т.

Юноши лява ръка - до 70 kg        
1        Георги Георгиев - "Армспорт" Благоевград        10 т.
2        Георги Атанасов - "Армспорт" Благоевград        7 т.
3        Валентин Господинов - "Армспорт" Благоевград        5 т.

Юноши лява ръка - до 80 kg
1        Николай Любенов - "Адреналин" София        10 т.
2        Валери Веселинов - "АЕЦ" Козлодуй        7 т.
3         Тюркай Реджеп - "Херкулес" Тутракан        5 т.

Юноши лява ръка - над 80 kg        
1        Пламен Иванов - "Херкулес" Тутракан        10 т.
2        Митко Петров -"Селановци" с.Селановци,обл.Враца        7 т.
3        Бойко Благоев - "Армспорт" Благоевград        5 т.

Мъже лява ръка - до 70 kg        
1        Христо Делиджаков - "Витоша Армрестлинг" София        10 т.
2        Пламен Бамбов - "АЕЦ" Козлодуй        7 т.
3        Тодор Бонев - "Етър-87" Велико Търново        5 т.

Мъже лява ръка - до 80 kg        
1        Стефан Ленгаров - "Витоша Армрестлинг" София        10 т.
2        Калоян Тумбев - "Адреналин" София        7 т.
3        Пламен Димитров - "Локомотив-96" Горна Оряховица        5 т.

Мъже лява ръка - до 90 kg        
1        Иван Младенов - "АЕЦ" Козлодуй        10 т.
2        Стефан Тодоров - "Адреналин" София        7 т.
3        Павел Ленгаров - "Витоша Армрестлинг" София        5 т.
 

Мъже лява ръка - до 100 kg        
1        Красимир Костадинов - "Херкулес" Тутракан        10 т.
2        Калоян Петров - "Адреналин" София        7 т.
3        Валери Веселинов - "АЕЦ" Козлодуй        5 т.

Мъже лява ръка - до 110 kg        
1        Мартин Георгиев - "Етър-87" Велико Търново        10 т.
2         Иво Захариев - "Адреналин" София        7 т.
3         Васил Ценов - "АЕЦ" Козлодуй        5 т.

Мъже лява ръка - над 110 kg        
1        Емануил Манасиев - "Витоша Армрестлинг" София        10 т.
2        Венцислав Стоилов - "Адреналин" София        7 т.
3        Благовест Стоев - "Армспорт" Благоевград        5 т.

Мъже лява ръка - абсолютна категория        
1        Красимир Костадинов - "Херкулес" Тутракан        10 т.
2        Стефан Ленгаров - "Витоша Армрестлинг" София        7 т.
3        Калоян Петров - "Адреналин" София        5 т.

Жени лява ръка - абсолютна категория        
1        Вероника Бонкова - "Армспорт Клуб" Банско        10 т.
2        Мария Раева - "Локомотив-96" Горна Оряховица        7 т.
3        Димитрина Димитрова  - "Херкулес" Тутракан        5 т.
                             
КЛАСИРАНЕ - ДЯСНА РЪКА
Юноши дясна ръка - до 60 kg        
1        Кирил Ваклинов - "Армспорт" Благоевград        10 т.
2        Александър Тасев - "Армспорт" Благоевград        7 т.
3        Смилен Джалев - "Армспорт" Благоевград        5 т.

Юноши дясна ръка - до 70 kg        
1        Владимир Младенов - "АЕЦ" Козлодуй        10 т.
2        Георги Георгиев - "Армспорт" Благоевград        7 т.
3        Георги Атанасов - "Армспорт" Благоевград        5 т.

Юноши дясна ръка - до 80 kg        
1        Атанас Петров - "Херкулес" Тутракан        10 т.
2        Валери Веселинов - "АЕЦ" Козлодуй        7 т.
3        Николай Любенов - "Адреналин" София        5 т.

Юноши дясна ръка - над 80 kg        
1        Пламен Иванов - "Херкулес" Тутракан        10 т.
2        Митко Петров - "Селановци" с.Селановци, обл.Враца        7 т.
3         Бойко Благоев - "Армспорт" Благоевград        5 т.


Мъже дясна ръка - до 70 kg
1        Христо Делиджаков - "Витоша Армрестлинг" София        10 т.
2        Мартин Новоселски - "Армспорт" Благоевград        7 т.
3        Тодор Бонев - "Етър-87" Велико Търново        5 т.

Мъже дясна ръка - до 80 kg        
1        Стефан Ленгаров - "Витоша Армрестлинг" София        10
2        Калоян Тумбев - "Адреналин" София        7
3        Пламен Димитров - "Локомотив-96" Горна Оряховица        5 т.

Мъже дясна ръка - до 90 kg        
1        Николай Иванов - "Адреналин" София        10 т.
2        Иван Младенов - "АЕЦ" Козлодуй        7 т.
3        Даниел Големанов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        5 т.

Мъже дясна ръка - до 100 kg        
1        Красимир Костадинов - "Херкулес" Тутракан        10 т.
2        Калоян Петров - "Адреналин" София        7 т.
3        Стефан Тодоров - "Адреналин" София        5 т.

Мъже дясна ръка - до 110 kg        
1        Стоян Големанов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        10 т.
2        Мартин Георгиев - "Етър-87" Велико Търново        7 т.
3        Детелин Йончев - "Витоша Армрестлинг" София        5 т.

Мъже дясна ръка - над 110 kg        
1        Веселин Славков - "Адреналин" София        10 т.
2        Венцислав Стоилов - "Адреналин" София        7 т.
3        Емануил Манасиев - "Витоша Армрестлинг" София        5 т.

Мъже дясна ръка - абсолютна категория        
1        Красимир Костадинов - "Херкулес" Тутракан        10 т.
2        Стоян Големанов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        7 т.
3        Веселин Славков - "Адреналин" София        5 т.


Жени дясна ръка - абсолютна категория        
1        Вероника Бонкова - "Армспорт Клуб" Банско        10 т.
2        Мария Раева - "Локомотив-96" Горна Оряховица        7 т.
3        Димитрина Димитрова - "Херкулес" Тутракан        5 т.



КУПА ГАШЕВСКИ 2012
международен турнир по канадска борба
Горна Оряховица, 26 Май 2012, сп. зала "Никола Петров"

КЛАСИРАНЕ - ДЯСНА РЪКА

Юноши лява ръка - до 65 kg
1.Яшар Николаев - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
2.Валентин Валентинов - "Адреналин" София        
3.Любомир Любенов - "Гладиатор" Разград        

Юноши лява ръка - до 75 kg
1.Виктор Генов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
2.Петър Иванов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
3.Ганелин Стоянов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        

Юноши лява ръка - над 75 kg
1.Пламен Иванов - "Херкулес" Тутракан        
2.Атанас Павлов - Варна        
3.Митко Петров - "Селановци" с. Селановци,обл.Враца        

Хора с увреждания (мъже) лява ръка - абсолютна категория
1.Марин Пейчев - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
2.Йордан Йорданов - "Успех" Дряново        
3.Иван Русинов - "Успех" Дряново        

Хора с увреждания (жени) лява ръка - абсолютна категория
1.Емилия Стоянова - "Родопи" Кърджали        
2.Маргарита Иванова - "Успех" Дряново        
3.Ася Бурова - "Марица" Пловдив        

Мъже лява ръка - до 80 kg        
1.Калоян Тумбев - "Адреналин" София        
2.Христо Делиджаков - "Витоша Армрестлинг" София        
3.Пламен Бамбов - "АЕЦ" Козлодуй        

Мъже лява ръка - над 80 kg
1.Красимир Костадинов - "Херкулес" Тутракан        
2.Емил Илчев - "Железни ръце" Поморие        
3.Иван Младенов - "АЕЦ" Козлодуй        
Жени лява ръка - абсолютна категория
1.Вероника Бонкова - "Армспорт" Банско        
2.Димитрина Димитрова - "Херкулес" Тутракан        
3.Мария Раева - "Локомотив-96" Горна Оряховица        

КЛАСИРАНЕ - ДЯСНА РЪКА

Юноши дясна ръка - до 65 kg        
1.Яшар Николаев - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
2.Валентин Валентинов - "Адреналин" София        
3.Любомир Любенов - "Гладиатор" Разград        

Юноши дясна ръка - до 75 kg        
1.Петър Иванов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
2.Виктор Генов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
3.Християн Маринов - "Армспорт" Благоевград        

Юноши дясна ръка - над 75 kg        
1.Митко Петров - "Селановци" с. Селановци, обл. Враца        
2.Пламен Бамбов - "АЕЦ" Козлодуй        
3.Атанас Павлов - Варна        

Хора с увреждания(мъже)дясна ръка - абсолютна категория        
1.Марин Пейчев - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
2.Тихомир Трифонов - Пазарджик        
3.Иван Русинов - "Успех" Дряново        

Хора с увреждания (жени)дясна ръка - абсолютна категория        
1.Емилия Стоянова - "Родопи" Кърджали        
2.Ася Бурова - "Марица" Пловдив        
3.Маргарита Иванова - "Успех" Дряново        

Мъже дясна ръка - до 70 kg
1.Пламен Бамбов - "АЕЦ" Козлодуй        
2.Мартин Кирилов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
3.Светлин Пъргавелов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        

Мъже дясна ръка - до 85 kg        
1.Калоян Тумбев - "Адреналин" София        
2.Едмонд Кристеску - Румъния        
3.Даниел Големанов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        

Мъже дясна ръка - до 100 kg
1.Красимир Костадинов - "Херкулес" Тутракан        
2.Стоян Големанов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
3.Мартин Георгиев - "Етър-87" Велико Търново        

Мъже дясна ръка - над 100 kg        
1.Красимир Костадинов - "Херкулес" Тутракан        
2.Стоян Големанов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
3.Емануил Манасиев - "Витоша Армрестлинг" София        

Мъже дясна ръка - абсолютна категория        
1.Красимир Костадинов - "Херкулес" Тутракан        
2.Стоян Големанов - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
3.Емил Илчев - "Железни ръце" Поморие        


Жени дясна ръка - абсолютна категория        
1.Вероника Бонкова - "Армспорт" Банско        
2.Мария Раева - "Локомотив-96" Горна Оряховица        
3.Димитрина Димитрова - "Херкулес" Тутракан        


НАЧАЛО             КОНТАКТИ               АРМФАЙТ                  ФОРУМ                    ГАЛЕРИЯ                     FAQ
HOME      |       CONTACT      |        ONLINE SHOP      |        FORUM        |       GALLERY           
NEWS
NEWS ARCHIVE: